Motivácia zamestnancov: 8 vecí, ktoré sú dôležitejšie ako peniaze

Petra Kováčová

Petra Kováčová

Mám ukončené štúdium MBA so zameraním na obchod a manažment. V oblasti externého HR poradenstva a recruitingu pôsobím skoro 10 rokov. Do roku 2015 som bola partnerkou Synergie Slovakia a v súčasnosti som partnerkou Managers-Inc. V roku 2012 som získala v ramci RecruitRank 1. miesto v kategórii Konzultanti za najlepšie hodnotený výberový proces uchádzačmi na Profesia.sk.

3 komentáre

 1. Díky píše:

  Díky, je to stručné, jasné, výstižné. Ještě aby si to pamatovali ti, kteří to mají používat. V tom je největší potíž. Lidé většinou vědí, co by měli udělat, ale neudělají to. Tam bývá zakopaný pes, ne v informacích. Informace tečou, ale zbytečně.

  • Petra Kováčová Petra Kováčová píše:

   Dobry den, dakujem Vam za nazor k motivacii zamestnancov. Suhlasim s Vami v tom, ze zacat niektore veci aplikovat do praxe je niekedy velmi narocne a vyzaduje si to konzistenciu a vytrvalost. Na druhej strane, vsetko sa da, ked sa chce a velakrat staci ist prikladom a ukazovat ako sa veci daju. Uz len, ze sa o nieco pokusame, je vyhra, pretoze sme sa rozhodli k nejakej akcii. Prajem Vam okolo seba ludi, ktori sa nielen rozhodnu informacie a znalosti aplikovat, ale to aj uspesne vykonaju a navyse inspiruju aj ostatnych.

 2. Dorota B. píše:

  Najvačší zabijak motivácie je. autoritárstvo. Nie autorita a že mal nuekto rešpekt, ale kedp niekto len chce byť autorita ale nemá na to a správa sa AKO rodič, ktorého komunikácia je oba na tom, že On Povedal.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE