Zlepšite vzťahy s ostatnými. Naučte sa počúvať!

Klaudia Demianova

Klaudia Demianova

Takmer osem rokov života som venovala štúdiu v zdravotníctve nato aby som zistila, že business je smer, kde vidím svoju prítomnosť a budúcnosť. Predošlé skúsenosti z poisťovníctva som zúročila v spoločnosti SYNERGIE Slovakia, kde som mala na starosti business development a executive search projekty. Aktuálne som v zahraničí, kde zdokonaľujem svoju znalosť angličtiny.

4 komentáre

 1. great píše:

  vsetko plati dokonale. pre mna bolo skolenie..kde sa ucilo pocuvat klienta, tzv. osvietenim v obchode. v obchodnom styku. ludia ktori maju vela energie, maju neuveritene silnu vlnu v sebe vyjadrovat nazory a pocity, a toto im uplne vymaze schopnost odhadnut situaciu a vyuzit z nej to podstatne alebo maximum. iba pocuvanim mozeme ziskat prehlad a spravne dalej reagovat v rozhovore.

  • Milý/á Great, ďakujem za komentár, som rada, že ste sa stotožnili s článkom a ja s Vami taktiež úplne súhlasím. Je pravda, že mnohí sú vynikajúci rečníci, ale s aktívnym počúvaním majú problém. Cieľom článku bolo pripomenúť prečo je dôležité počúvať druhú stranu a obzvlášť ako Vy píšete v obchode je to priam nevyhnutné ako inak budeme vedieť našich klientovi našiť riešenie na mieru jeho potrebám, keď ho nebudeme sústredene počúvať. A samozrejme to platí aj vo všetkých životných situáciach, bez efektívneho počúvania a vnímania neverbálnych prejavov nezachytíme signál z druhej strany.
   Teším sa,že máme aktívnych čitateľov a že sa naše príspevky páčia. :)
   Ďakujem, budeme sa snažiť aby ste na Hľadači pokladov našli zaujímavé informácie i naďalej.
   Námety na články taktiež radi privítame.
   Prajem Vám pekný slnečný deň.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE