Poslali ste CV? Pripravte sa na úvodný telefonát

Barbara Ostrochovská

Barbara Ostrochovská

Viac ako 3 roky som sa ako konzultantka v SYNERGIE stretávala s IT developermi, analytikmi a projekťákmi. Momentálne sa starám o čo najlepší "customer experience" našich kandidátov a klientov na Slovensku a v Českej republike. Som absolventkou informačných štúdií na Filozofickej fakulte UK. Moju povinnú výbavu tvorí čítačka kníh, tablet a „jablkový“ mobilný telefón.

2 komentáre

 1. zretelnost píše:

  Len keby aj personalista vzdy dodrziaval svoje rady. Absolvovala som niekolko telefonickych „predrozhovorov“ a z vlastnej skusenosti pisem, ze najmenej polovica konzultantov odrapka neuveritelnym tempom z akej agentury volaju, ako sa volaju oni ani nehovoriac. Myslim, ze kto preveruje verbalne a jazykove znalosti uchadzaca mal by dodrziavat to co vyzaduje – ocakava.

  • Barbara Kotlárová Barbara Kotlárová píše:

   Dobrý deň, ďakujem za komentár. Máte pravdu, telefonický rozhovor nie je len testom kandidáta ale aj konzultanta/personalistu – rovnako ako osobný pohovor. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o svoje ďalšie skúsenosti, či už formou komentára alebo e-mailu na blog@hladacipokladov.sk. Radi v budúcnosti pripravíme článok pre personalistov na tému, ako profesionálne viesť telefonický rozhovor. A praktické skúsenosti kandidátov sú vždy najlepším zdrojom informácií :)
   Želám Vám príjemný zvyšok dňa.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE