Zásady recruitera: Vie nájsť aj ihlu v kope sena

Barbara Ostrochovská

Barbara Ostrochovská

Viac ako 3 roky som sa ako konzultantka v SYNERGIE stretávala s IT developermi, analytikmi a projekťákmi. Momentálne sa starám o čo najlepší "customer experience" našich kandidátov a klientov na Slovensku a v Českej republike. Som absolventkou informačných štúdií na Filozofickej fakulte UK. Moju povinnú výbavu tvorí čítačka kníh, tablet a „jablkový“ mobilný telefón.

2 komentáre

 1. Zdravim Barbora, mate sympaticky blog.

  Mam vsak namietku voci zamienaniu „personalista“ a „recruiter“, su to dve odlisne pozicie, ktore si myli laicka verejnost.

  Taktiez si dovolim tvrdit, ze nie jej pravda „Personalista tých najlepších kvalít vždy presne vie, kde a ako hľadať a na koho sa obrátiť.“ Nemusi vzdy vediet, ale nevzdava sa, je inovativny, hlada nove cesty aj tam, kde to ostatni vzdali.

  Kazdopadne, tesim sa na dalsie clanky, budem sa sem vracat :)

  • Barbara Kotlárová Barbara Kotlárová píše:

   Dobrý deň Martina,
   ďakujem za komentár. Máte pravdu, že význam mnohých pojmov v HR sa často zamieňa – určite by stálo za to venovať sa týmto otázkam v jednom z našich ďalších príspevkov.
   Rovnako súhlasím, že v tejto práci je dôležitá najmä odvaha skúšať nové spôsoby, ako sa dostať k tým správnym kandidátom, pretože tie časom overené metódy nie vždy fungujú.
   V každom prípade som rada, že Hľadači pokladov majú pravidelných čitateľov :)

   Želám príjemný deň.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE