Nudíte sa v práci? Využite každú príležitosť

Martina Klubicová

Martina Klubicová

Odjakživa ma fascinoval svet ľudských zdrojov, tajomstvo úspešného absolvovania pohovoru, ako sa to vlastné dá zvládnuť a či je to vôbec možné. Napriek tomu, že som vyštudovala financie na Ekonomickej fakulte Univerzity Mateja Bela, našla som sa v recruitmente. Od roku 2015 vediem Synergie v Českej republike. Som veľmi zvedavý človek a pri mojej práci ma baví viesť s ľuďmi debatu o ich povolaniach a zisťovať ako to funguje v rôznych spoločnostiach či iných krajinách.

2 komentáre

 1. Pobavil som sa píše:

  Mila slecna. Dakujem za krasnu rozpravku. Doslova bije do oci ze nemate sajnu ako to chodi v malych slovenskych firmach. Taketo taraniny moze tvrdit len niekto kto sa zivi takou zbytocnostou ako je HR. Vymyslat nieco nove? Povedat kolegom alebo dokonca sefovi ze nieco sa na jeho oddeleni da robit lepsie ako doteraz? Okamzite ste ciernou ovcou a tak do dvoch mesiacov na dlazbe. A ocakavat ze slovensky podnikatel oceni vasu iniciativu ? Ved robite len 8 hodin denne ktore mate zaplatene. Vari nechcete tvrdit ze ste si doteraz dovolili brat plat a nerobit vsetko co je vo vasich silach preto aby firma prosperovala. Neviem v kolkych slovenskych firmach ste doteraz pracovali. Mam pocit ze v ziadnej.

  • nesúhlasím s tebou píše:

   Ja pracujem v rýdzej malej slovenskej firme, sedí nás v office okolo 12(mimo office 20) a funguje to tak, ako napisala milá slečna.
   Keď stíhaš svoju robotu odovzdať, môžeš byť proaktívny a získať niečo viac.
   Skôr ty mi prídeš ako typický slovák, ktorý sa len sťažuje a je najmúdrejší bez toho, aby to vôbec skúsil a zmenil svoje negatívne vyžarovanie na entuziasmus.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE