HR systém: nočná mora alebo najlepší pomocník

Barbara Ostrochovská

Barbara Ostrochovská

Viac ako 3 roky som sa ako konzultantka v SYNERGIE stretávala s IT developermi, analytikmi a projekťákmi. Momentálne sa starám o čo najlepší "customer experience" našich kandidátov a klientov na Slovensku a v Českej republike. Som absolventkou informačných štúdií na Filozofickej fakulte UK. Moju povinnú výbavu tvorí čítačka kníh, tablet a „jablkový“ mobilný telefón.

4 komentáre

 1. bpiatrova píše:

  Ahoj Barbara. Zaujimavý a úprimný článok niekoho, kto má reálnu skúsenosť s HR systémami. Súhlasím najmä s tým, že dobré riešenie nikdy neurobí prácu za človeka, hoci mnohí to očakávajú. Ja síce nemám niekoľkoročné skúsenosti v tomto smere, ale stále si myslím, že ľudské zdroje bez systému (a nemyslím tým práve excel), nemôže fungovať tak efektívne ako s ním. Na Slovensku je viac firiem, ktoré sa venujú HR či ATS systémom a majú spokojných zákazníkov. Poznám tím vývojárov Nalgoo ATS a sú fakt šikovní a veľmi sa im darí. Určite stojí za pozretie ;)

 2. Kopunova Katarina píše:

  Dobry den,

  uplne ste zabudli na 2 svetovo uznavane riesienia SAP Successfactors a Workday

  Skuste si pozriet co ponukaju, je to ohromne a urcite by to uspokojilo Vase poziadavky.

  Pekny den,

  Kopunova

  • Barbara Ostrochovská Barbara Ostrochovská píše:

   Dobrý deň, ďakujem za tipy. Už dlhšie sa chystám napísať aktualizáciu k tomuto blogu, keďže medzičasom som aj ja narazila na ďalšie alternatívy, ktoré by určite stáli za zváženie (medzi nimi aj spomínaný Workday).
   Ak máte konkrétne skúsenosti s jedným z týchto systémov, určite budem rada, ak ich zozdieľate buď do komentára alebo priamo na môj email ostrochovska@synergie.sk.

   Pekný deň aj Vám.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE