Čo znamená UX pri výberových procesoch?

Barbara Ostrochovská

Barbara Ostrochovská

Viac ako 3 roky som sa ako konzultantka v SYNERGIE stretávala s IT developermi, analytikmi a projekťákmi. Momentálne sa starám o čo najlepší "customer experience" našich kandidátov a klientov na Slovensku a v Českej republike. Som absolventkou informačných štúdií na Filozofickej fakulte UK. Moju povinnú výbavu tvorí čítačka kníh, tablet a „jablkový“ mobilný telefón.

2 komentáre

  1. Peter Pliva píše:

    Teorie je pěkná, v praxi to skutečně neexistuje, mnohdy jsem nedostal žádné vyrozumění z výběrového řízení. V české republice funguje starý socialistický model, patrně se v čechách a na Slovensku (Moravu nevyjímaje )čeká až to nějak krachne. Politika , ekonomický systém , a vzdělávání.

    • Barbara Kotlárová Barbara Kotlárová píše:

      Dobrý deň, ďakujem za komentár. Máte pravdu, niektoré vžité spôsoby myslenia sa veľmi ťažko menia… na druhej strane, som skôr optimistka a verím, že sa to zlepšuje, len to bude ešte nejaký čas trvať :) Nemôžem hovoriť za všetky agentúry na Slovensku, ale my v Synergie sa teóriou riadime v praxi. Na každý životopis, ktorý nám príde, by mal konzultant reagovať aspoň emailom, keďže skutočne nie je reálne možné telefonicky kontaktovať všetkých.

Pridaj komentár

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE